Відділ освіти, молоді та спорту Якимівської районної державної адміністрації

Агитки - Цитаты

Районний Фестиваль дружин юних пожежних

17 квіт. 2015
17.04.2015 року відділом освіти молоді та спорту Якимівської районної державної адміністрації спільно з Якимівський районним сектором Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій з метою навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя та з нагоди відзначення Дня пожежної охорони України проведено районний Фестиваль дружин юних пожежних.

Компетентне журі у конкурсі «Домашнє завдання», «Кращій знавець пожежної справи», «Плакат соціальної реклами» оцінили 8 шкіл району та визначило переможця – команда «ММС» Якимівської ЗОШ №1 та призерів – ІІ місце команда НВК «Якимівська гімназія» та Переможненської ЗОШ, ІІІ місце розділили три команди Якимівської ЗОШ № 2, Володимирівської ЗОШ та Вовчанської ЗОШ.