Відділ освіти, молоді та спорту Якимівської районної державної адміністрації

Агитки - Цитаты

Про участь у Х Всеукраїнській благодійній акції «Врятуй життя дитини»

15 трав. 2015
У рамках Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям, протягом квітня у школах Якимівського району відбулася Х Всеукраїнська благодійна акція «Врятуй життя дитини», у якій взяли участь 15 шкіл району. В рамках акції зібрано та перераховано на рахунок фонду 5172,31 гривень. Дякуємо за активну участь!!!

У рамках Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям, протягом квітня у школах Якимівського району відбулася Х Всеукраїнська благодійна акція «Врятуй життя дитини». В акції  взяли участь 15 шкіл району (Якимівська ЗОШ №2, Азовська ЗОШ, Атманайська ЗОШ, Володимирівська ЗОШ, Вовчанська ЗОШ, Горьківська ЗОШ, Давидівська ЗОШ, Червоноармійська ЗОШ, Чорноземненська ЗОШ, Ленінська ЗОШ, Новоданилівська ЗОШ, Охрімівська ЗОШ, Переможненська ЗОШ, Радивонівська ЗОШ, Розівська ЗОШ) та перерахували на рахунок фонду 5172,31 гривень.

Дякуємо за активну участь!!!